12345...349»   Lots per page   10468 results List Gallery
Buy now
Next bid
Bronzeskulptur, musiker med trompet
Bronzeskulptur, musiker med trompet i patineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Sign. "D. Night" i bronzen. B. 25 cm. H. 37 cm.
Lot no: 6300370
Showroom: DK, Odense

07/02/2023
19:48
EUR 322
EUR 510
Hynde Anilinlæder til Wegners kinastol FH 4283
Hynde til Wegners kinastol i sort Anilinlæder til FH 4283. Stol medfølger ikke.
Lot no: 6245801
Showroom: DK, Roskilde

07/02/2023
19:48
EUR 121
EUR 188
Bronzeskulptur, Abstrakt erotisk skulptur
Bronzeskulptur, Abstrakt erotisk skulptur i motiv af kvindebarm støttende på arm i grønpatineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Sign. i bronzen. H. 63 cm. B. 36 cm.
Lot no: 6327066
Showroom: DK, Odense

07/02/2023
19:50
EUR 255
EUR 510
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Chair.
Note Design Studio for Wendelbo. Loungestol. Model Mango Chair. Stel af pulverlakeret metal. Betrukket med Main Line Flax col. 36 møbelstof. Mål: H 95, B 75, D 93, SH 40 cm. Udstillingsmodel.
Lot no: 6333156
Showroom: DK, Roskilde

07/02/2023
19:50
EUR 644
EUR 859
Bronzeskulptur, musikker med trompet
Bronzeskulptur, musiker med saxofon i patineret bronze monteret på sokkel af sort marmor. Sign. "C. Williams" i bronzen. B. 11 cm. H. 28 cm.
Lot no: 6300371
Showroom: DK, Odense

07/02/2023
19:51
EUR 242
EUR 483
Henrik Pedersen for Houe. Loungestol / lænestol model Spän, egetræ/sort
Henrik Pedersen for Houe. Loungestol / lænestol med stel af massiv naturolieret egetræ, sæde og ryg betrukket med sort læder. Fremstillet af Houe model Spän. H.72 B. 76,5 D. 70,5 cm. Fremstår ubrugt i original emballage.
Lot no: 6289976
Showroom: DK, Aarhus

07/02/2023
19:51
EUR 591
EUR 1,128
Figur af bronze forestillende ung kvinde
Figur af ung afklædt kravlende kvinde som udført i patineret bronze monteret på rund sokkel af mørk marmor H. 17 B 11,4 L 21 cm. Sign. Claude. Modelfoto
Lot no: 6334576
Showroom: DK, Næstved

07/02/2023
19:52
EUR 228
EUR 349
12345...349»
My search agents