My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   10 results List Gallery
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver
Nikon D5000 kamera samt tilbehør og objektiver. Tre tasker , 3 objektiver og div. tilbehør.

Lot no: 6150759
EUR 322 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 26/01/2022
19:51
EUR 322
Sigma zoomobjektiv til Nikon AFD

Lot no: 6132224
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/01/2022
12:13
Canon EOS-1D Mark II N
Canon EOS-1D Mark II N kamerahus. Medfølger batterier, Ni-MH oplader NC-E2, AC Adapter, manaler. Uden hukommelseskort. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151498
EUR 201 DK, Roskilde, Store Hedevej 29/01/2022
20:34
To Nikon D2x med tilbehør (5)

Lot no: 6063027
EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
09:41
EUR 752
Nikon, Minolta m.fl. Syv kameraer mm.

Lot no: 6028193
EUR 510 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
15:29
EUR 403
Samling ældre fotoudstyr
Samling ældre fotoudstyr bestående af tasker, ældre søger og engangskameraer og flash. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6149400
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:08
Contax T2 analogt kamera
Contax T2 analogt kompaktkamera med Carl Zeiss Sonnar 2,8/38. Serienr. 014186. Medfølges af originalt etui. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 6151227
EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 30/01/2022
18:18
EUR 430
Alukuffert med kameraudstyr, Konica
Konica. Alukuffert med kameraudstyr bla. Autoreflex T4 og Autoreflex T3. Diverse linser og tilbehør. Ej testet. Brugsspor.

Lot no: 6151007
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 30/01/2022
19:58
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm.
Olympus, Fujita, Pilot, Thagee m.fl. Samling diverse kamera mm. best. af bl.a.: Olympus-Pen kamera, Fujita 66 kamera, atelier objektiv mm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 6148090
EUR 134 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 30/01/2022
21:42
Komplet fotostudie
Komplet fotostudie, best. af: 4 prof flash mrk. Aurora Fusion RF 600, 1 trådløs fjernbetjening (kan justere både flash og pilot lys uafhængigt af hinanden på alle enheder hver for sig), 4 stk. prof stativer der når en højde på 2,73, 2 softboxe (ca. 120 x 60), 2 snoot, 2 teater vinger, 2 x 6...

Lot no: 6152776
EUR 940 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 31/01/2022
20:54
EUR 537
My search agents