123»   Lots per page   86 results ListGallery
Sony LCD 55 tommer fladskærmstv.
Sony LCD 55 tommer fladskærm model 55W802A. Fjernbetjening og kabler medfølger. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 5775787
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 23/10/2020
13:51
Mitsubishi. Opretstående pladespiller, model LT-15V
Mitsubishi. Opretstående pladespiller, model LT-15V. H. 35,5 x 35,5 x d.14,5 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5806800
EUR 161 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/10/2020
17:34
Bose soround anlæg (5)
Bose soround anlæg bestående af to højtalere model 301, to model 161 og centerhøjtaler VCS-10. Brugsanvisninger medfølger. Kabler mangler. Brugs- og nikotinspor. Virker ifølge rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (5)

Lot no: 5804680
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 24/10/2020
17:56
Bang & Olufsen. JET-505 Radio,
Bang & Olufsen. JET-505 Radio, sortbejdset kabinet Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. B. 51 cm, D. 24 cm. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 5813488
EUR 268 DK, Aalborg, Nibevej 24/10/2020
18:28
EUR 121
Bang & Olufsen bordradio model Hypérbo 3
Bang & Olufsen bordradio model Hypérbo 3 med kabinet af valdnød. produceretca. 1930. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5813490
EUR 483 DK, Aalborg, Nibevej 24/10/2020
18:28
EUR 215
Bang & Olufsen. Beolit 40, radio
Bang & Olufsen. Beolit 40, radio med kabinet, knapper og scalaramme af henholdvis hvid og brun bakelit. Denne model var en af de første radioer med kabinet lavet af bakelit. H. 23 cm. L. 52 cm. D. 25 cm. Fremstår med smuds men relativt få brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for ...

Lot no: 5813481
EUR 805 DK, Aalborg, Nibevej 24/10/2020
18:31
EUR 430
Agfa, Zeiss Ikon, Brownie m.m. Samling kameraer + tilbehør
Agfa, Zeiss Ikon, Brownie m.m. Samling cameras + tilbehør. Bestående af Agfamatic 100 Sensor, Agfamatic Pocket i æske, Agfa foldekamera, Zeiss Ikon foldekamera, Zeiss Ikon Contina, Popular Brownie Takes 620 Kodak Film kamera, Regula kamera, Zeiss Ikon Ikophot lysmålere m.m. Brugspræg. ...

Lot no: 5801596
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 24/10/2020
19:05
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...

Lot no: 5516671

EUR 268 DK, Esbjerg, Oddesundvej 24/10/2020
19:32
Zeiss Ikon Contaflex Super BC Kamera (2)
Zeiss Ikon Contaflex Super BC Kamera mit Carl Zeiss Tessar 2,8/50mm und Pro-Tessar 3,2/35mm Objektiv. Die Zeiss Ikon Contaflex Super BC kam 1965 mit Blendenautomatik auf den Markt. Bei diesem Kamera wurde erstmals bei Zeiss Ikon die Belichtungsmessung durch das Objektiv verwirklicht. ...

Lot no: 5811689
EUR 150 DE, Hamburg, Große Elbstraße 24/10/2020
19:46
LEM. Et par højtalere model LPP80. 100 watt. Incl. stativer. (4)
LEM. Et par højtalere model LPP80. 100Watt. H. 60 cm. B 44 cm. D. 30 cm. Medfølgende to stativer. Fremstår med brugsspor, slitage samt huller i kabinetbeklædning. (4) Denne vare er en del af temaauktionen over elektriske og traditionelle instrumenter og tilbehør fra reparatøren Laur’s samling og...

Lot no: 5754082
EUR 456 DK, Herlev, Dynamovej 24/10/2020
20:01
Bang & Olufsen. Beogram 1203, pladespiller
Beogram 1203, pladespiller i kabinet af teak. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten, fejl og defekter kan forekomme.

Lot no: 5816371
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
13:50
Fischer XLG 90 Ultrasonic lyddetektor.
Fischer XLG 90 Ultrasonic lyddetektor. Transportkasse Høre telf, udstyr samt US. brugsanvisning medfølger. fremstår ubrugt i org. emballage. Se foto for komplet beskrivelse. Virker iflg. rekvirent. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5793739
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/10/2020
14:14
Bang & Olufsen. Subwoofer, model Beolab 2
Bang & Olufsen. Subwoofer, model Beolab 2, type 6861. H. 32 cm. Kabler medfølger ikke. Fremstår med brugsspor, herunder bl.a. nogle mærker samt steder med smuds. Ej testet. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5808380
EUR 591 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
15:03
EUR 430
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Ny og ubrugt. Modelfotos.

Lot no: 5745787
EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25/10/2020
15:05
Samsung X Cover 3 mobiltelefoner (2)
Samsung X Cover 3 mobiltelefoner, samsung håndværker mobiltelefon, støvtæt og stænktæt. Begge monteret med panzerglas. Opladere og kabler medfølger. Fremstår med alm. brugsspor.Lauritz.com garanter ikke for funktionaliteten samt fejl og mangler. Begge mobiler er dog testet ved indlevering. ...

Lot no: 5776115
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
17:08
Marshall, trådløst headset.
Marshall, trådløst headset. Kabel medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811937
17:43
Bose, trådløst headset.
Bose, trådløst headset. Kabel og etui medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811934
18:15
Bang & Olufsen, Beolab 6000 (2)
Bang & Olufsen. Par højttalere, model Beolab 6000, type 6821. Fremstår med brugsspor. H. 111 cm. Der medfølger ikke kabler. Fremstår med brugsspor samt ridser. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (2)

Lot no: 5808386
18:23
Bose støjreducerende 700 høretelefoner
Bose støjreducerende 700 høretelefoner. Brugsspor. lauritz.com indestår ikke funktionaliteten. Kabel og etui medfølger. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811940
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
18:31
EUR 134
Bose, trådløst headset.
Bose, trådløst headset. Kabler og etui medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Brugsspor. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811959
18:34
JBL, trådløst headset.
JBL, trådløst headset. Kabel medfølger ikke. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811928
18:46
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter'
Bang & Olufsen. Pladeskifter type 44G.A. 'Den tænkende pladeskifter', monteret i lille kommode af bøg. H. 63, B. 65, D. 39 cm. Pickup nåle medfølger. Org. garantibevis og monteringsplan medfølge. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten..

Lot no: 5777544
EUR 671 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
19:00
Bolex, Leitz og Lisegang. Tre filmfremvisere (3)
Bolex, Leitz og Lisegang. Tre smalfilmsfremvisere, alle i etui. Fremstår med brugsspor og patina. (3)

Lot no: 5780210
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
19:00
Canon Eos 5Dsr kamerahus med batterigreb.
Canon Eos 5Dsr kamerahus med Canon batterigrep BG-E11 med 2 nye batterier. Ca. 8000 skud. Org kasse samt manualer medfølger. Købt 2017. Fremstår med lette brugsspor.

Lot no: 5808265
EUR 1,879 DK, Aalborg, Nibevej 25/10/2020
19:03
EUR 671
Ultimaker 2+. 3D printer
Ultimaker 2+. 3D printer. H. 39 cm. B. 33 cm. D. 35 cm. Kabler medfølger ikke. Lauritz.com ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811968
EUR 1,342 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
19:10
EUR 456
Bose, trådløst headset
Bose, trådløst headset. Kabel og etui medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811932
19:13
Sony Kameragehäuse Modell Alpha 99 II sowie Mount Adapter LA-EA4 (2)
Sony Kameragehäuse Modell Alpha 99 II sowie Mount Adapter LA-EA4. Kamera mit Unterbezeichnung ILCA-99M2. Erworben 2017 (originale Kaufquittung inkl.). Beide Teile in Originalschachteln und mit leichten/minimalen Gebrauchsspuren. (2)

Lot no: 5799876
EUR 1,611 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25/10/2020
19:14
EUR 1,101
AX8 Amp Modeler/Multi-FX Processor
AX8 Amp Modeler/Multi-FX Processor. Kabler samt pedal medfølger. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811969
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
19:14
EUR 121
Sony, trådløst headset, model WH-1000X M3.
Sony, trådløst headset, model WH-1000X M3. Kabel og etui medfølger. Brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi Se alle auktionerne her

Lot no: 5811964
19:22
Sony Alpha objektiv 70-400 mm. F4-5,6 G SSM II
Sony Alpha objektiv 70-400 mm. F4-5,6 G SSM II. I original emballage med div. manualer. Købt i 2016. Kvittering medfølger. Fremstår med lette/minimale brugsspor.

Lot no: 5816173
EUR 805 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 25/10/2020
19:27
EUR 295
123»