Category  Estimate
Time Showroom
Show only deLuxe lots Show only lots in the chosen language Show used items
Show
   1 2  >> ListGallery Lots per page
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 120 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Lot no: 5199958

EUR 268 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
19:00:00
EUR 87
Samling tilbehør Iphone, Ipad. I alt 782 dele. (4)
Samling tilbehør til Iphone 4/5/6/6+ og Ipad 2/3/4/4S. I alt 782 dele. Partivarer. For indhold, se liste. Fremstår ubrugte, i originalemballage. 4 flyttekasser. (4)
Lot no: 5287680
EUR 403 DK, Roskilde, Store Hedevej 24/04/2019
19:40:00
EUR 201
Parrot by Starck. 'Zikmu' højttalere, Sort (2)
Parrot by Starck. Zikmu højttalere med iPhone/iPod tilslutning, Bluetooth, Wifi, og digital Class D forstærker 2x50w RMS. Musik overførsel via Wifi, iPhone tilslutning og Bluetooth. Fjernbetjening medfølger. (2) Obs! modelfoto. (Sort)
Lot no: 5289205
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 24/04/2019
19:42:00
EUR 376
Bang & Olufsen. Beovision 7-40, Beolab 7-4, Motorstand samt BeoLab 4000 højtalere (4)
Bang & Olufsen. Beovision 7-40, med indbygget surroundmodul og HD/DVB modul. Beolab 7.4 højttaler. Monteret på drejelig og vipbar motorstand. Fjernbetjening medføler. Fremstår med brugsspor, ridser. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5308881
EUR 671 DK, Vejle, Dandyvej 24/04/2019
20:21:00
EUR 591
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. Lærredmål: B. ...
Lot no: 5232432

EUR 242 DK, Odense, Kratholmvej 24/04/2019
20:30:00
Jydsk Telefonaktieselskab. Vægtelefon
Jydsk Telefonaktieselskab. Vægtelefon af træ og metal, Jydsk Telefonaktieselskab. H. 73 cm, B. 26 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.
Lot no: 5310567
EUR < 125 DK, Herning, Engdahlsvej 24/04/2019
20:31:00
Komplet fotostudio med 24 dele (3)
Komplet fotostudio med 24 dele. Få dit eget fotostudie til professionelle billeder til webshoppen, produktfremvisning, portrætter, familiefotografering m.m. Studiet består af: 6 x fotostativ-holdere 6 x fotolamper m/ tænd/sluk og justeringsfunktion 6 x sølv refleksskærme 6 x professionelle ...
Lot no: 5275772

EUR 322 DK, Herning, Engdahlsvej 24/04/2019
20:54:00
EUR 101
Nikon FG-20 kamera med objektiv.
Nikon FG-20 analogt spejlrefleks kamerahus med Nikon Nikkor 35-105 mm. 1:3,5-4,5 zoomobjektiv. Lukkermekanisme fungerede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5279337
EUR 161 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
19:20:00
Vogels. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV
Vogels. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV, mærket Vogel. 23 x 30 cm. Skruer medfølger. Fremstår m. ridser og malingrester.
Lot no: 5298536
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
19:36:00
Konvolut Hifi / Elektronik Geräte Braun, ITT, Schneider, Sony (8)
Konvolut Hifi / Elektronik diverse Geräte: Braun Stereoanlage Modell Audio 310 + 2 Lautsprecher L 600, ITT Schaub Lorenz Transistorradio RX 75, Schneider/intercord Kompaktanlage stereo studio 40 + 2 Lautsprecher, Sony Radiowecker Digimatic Verschiedene Maße Altersgemäße Gebrauchsspuren, alle...
Lot no: 5283017
EUR 300 DE, Düsseldorf, Völklinger Straße 25/04/2019
19:45:00
Nikon F kamera med objektiv
Nikon F analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. 6918521 med Nikon Nikkor-S 50 mm. 1:1,4 objektiv. Lukkerfunktion virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5279216
EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 25/04/2019
20:32:00
EUR 201
Audio analog forstærker model Crescendo
Audio analog forstærker model Crescendo CRESCENDO forstærkeren kan levere 50W ved 8Ohm belastning med en THD + N på mindre end 0,05 % og 80W ved 4Ohm belastning med en THD + N på mindre end 0,05 %. Så forholdet mellem 8Ohm og 4Ohm magt er særdeles god, for en forstærker i denne prisklasse. ...
Lot no: 5308790
EUR 403 DK, Vejle, Dandyvej 25/04/2019
20:53:00
EUR 174
Professionel Pakkevægt af rustfri stål.
Professionel pakkevægt til vejning af pakker op til 150kg. Platformen er udført i rustfri stål, medfølger et display på ledning med baggrundsbelysning. Vejepladen måler 40 x 40 cm. Foto 1. modelfoto.
Lot no: 5280813

EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 25/04/2019
20:58:00
Nikon S3 kamera med 50 mm. objektiv.
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6309855 med Nikkor-H 50 mm. 1:2 No. 758459 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5280645
EUR 2,282 DK, Herlev, Dynamovej 26/04/2019
11:16:00
EUR 1,128
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera Synchro-Compur Serien-Nr. S2104784
Franke & Heidecke. Rolleiflex Kamera Synchro-Compur Serien-Nr. 2104784. Carl Zeiss Tessar 1:3,5 mm Objektiv. Etui mit Franke & Heidecke Gegenlichtblende und diversen Filtern, Belichtungsmesser und braune Ledertasche inkl. Altersbedingte Gebrauchsspuren. Lauritz.com übernimmt keine Gewähr für die ...
Lot no: 5301581
EUR 1,342 DK, Aalborg, Nibevej 26/04/2019
19:05:42
EUR 671
Lot no: 5277796

EUR 134 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
19:14:00
Metaldetektor med pin-pointer, Semi-professionel
Metal detektor, Semi-professionel med medfølgende pin pointer. LCD skærm med baggrundsbelysning, med adskillige indstillingsmuligheder, bla. justerbar sensitivitet, hurtigt reaktionstid, dybde indikator, batteri indikator, pinpoint funktion, disc/notch/auto-notch funktion, vandtæt søgehoved på ...
Lot no: 5123210

EUR 456 DK, Odense, Kratholmvej 26/04/2019
19:40:00
EUR 228
Motorstyret projektorlærred, 100 tommer 16:9 format. Lærredet åbnes elektronisk via fjernbetjeningen eller kontrolboks. Bagsiden er lavet af lystæt sort beklædning, og hvidt lærred med kontrastforstærkende sort ramme. Lærredet har en gain på ca. 1,2. Betragtningsvinklen er på 160°. ...
Lot no: 5308054

EUR 242 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/04/2019
20:16:00
EUR 114
Autolog, elektronisk kørebog 2012
Autolog, elektronisk kørebog 2012. Der medfølger DVD med vejledning. Fremstår ubrugt
Lot no: 5301086
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 27/04/2019
10:25:00
Nikon F2A kamerahus
Nikon F2A analogt spejlrefleks kamerahus. Serienr. F2 7250858. Fremstår med mindre brugsspor. Virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5279200
EUR 349 DK, Herlev, Dynamovej 27/04/2019
15:14:00
EUR 148
Vogels. to vægbeslag af metal, til fladskærms TV, mærket Vogel. 23 x 30 cm. Skruer medfølger ikke. Fremstår m. ridser og malingrester.
Lot no: 5298535
17:53:00
Nikon S3 søgerkamera serienr. 6306572 med W-Nikkor C 35 mm. 1:2,5. No. 263592 objektiv. Fremstår med brugsspor og ridser. Lukker virkede ved afprøvning men Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5280614
EUR 2,013 DK, Herlev, Dynamovej 27/04/2019
17:54:00
EUR 993
Lot no: 5263814
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 28/04/2019
13:10:00
EUR 376
Lot no: 5263666
14:35:45
EUR 376
Dankort terminaler samt scannere (4)
Orbit & Honeywell scannere samt Flexi og Nets dankort terminaler. Brugspræg. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten. (4)
Lot no: 5287944
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 28/04/2019
15:18:00
Edifier e255 højttalersystem
Edifier e255 højttalersystem, ubrugt med tilhørende ledninger og kabler.
Lot no: 5284388
EUR 537 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28/04/2019
17:08:00
EUR 268
Diverse ældre kameraer (10)
Diverse ældre kameraer deriblandt russisk kopi af Leica. Fremstår med brugsspor, Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (10)
Lot no: 5308403
EUR < 125 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 28/04/2019
17:47:00
Nikon 300 mm. teleobjektiv.
Nikon ED AF Nikkor 300mm. 1:2,8 teleobjektiv med telhørende Nikon HE-6 modlysblænde og transportkuffert. Fremstår med brugsspor. Ingen ridser på linseelementer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Lot no: 5280928
EUR 2,013 DK, Herlev, Dynamovej 28/04/2019
18:18:00
EUR 993
Samsung 48´´ UHD fladskærm med tilhørende soundsystem (3)
Samsung 48" 4K UHD Smart TV model UE48JU7005T med tilhørende fjernbetjening. Samsung soundbar med subwoofer model PS-WJ560 . Fremstår med lette brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (3)
Lot no: 5308591
EUR 268 DK, Aalborg, Nibevej 28/04/2019
18:43:00
EUR 121
B&O stereoanlæg: Beomaster 2400, Beogram 1100, Beovox S55 (6)
B&O stereoanlæg bestående af: Beomaster 2400, Beogram 1100, 2 stk. Beovox S55, Beocord 2400. Fjernbetjening og ledninger m.m. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (6)
Lot no: 5313298
EUR < 125 DK, Aalborg, Nibevej 28/04/2019
18:48:00
 1 2  >>