12345...18»   Lots per page   535 results List Gallery
Hübsch. Samling boliginteriør (42)
Hübsch. Samling boliginteriør bestående af syv stofkurve, en guld vase, fire papirvægte, elleve fyrfadsstager, otte glas, en magasinholder, fire lyserøde vaser samt seks blå vaser. Fremstår i original emballage med få brugsspor. (42)
Lot no: 6307276
Showroom: DK, Herlev

05/02/2023
15:44
EUR < 125
Shapu. Kokkekniv 'S2' med skærebræt og rivejern. (9)
Shāpu: Samling køkkenredskaber bestående af: 6 stk. Rivejern med forskellige skær. L. 39 cm. 1 stk. Skærebræt, udført af lakeret akacietræ med saftrille og sump. 1 stk. Multisaks i magnet holder, L. 23 cm. 1 stk. Kokkekniv (chef), ca. 22 cm langt blad. Fuld længde 34,5 cm. Knivene er ...
Lot no: 6195974
Showroom: DK, Aalborg

05/02/2023
18:35
EUR 215
EUR 295
Hübsch. Samling boliginteriør. (49)
Hübsch. Samling boliginteriør bestående af tolv sorte lysestager, tre hylder, tolv blå/hvide brevpressere, tolv blå brevpressere, fem sorte bordlamper, én mørkegrå vase, to krukker og to blå hynder. Fremstår i original emballage med få brugsspor. (49)
Lot no: 6332516
Showroom: DK, Herlev

05/02/2023
19:00
EUR < 125
Nordic Winecooler by Miss Syberg
Nordic Winecooler by Miss Syberg i farven brun, er fremstillet af 100% ruskind med foer af lammeuld – Knapperne er af træ. Den kan benyttes til flasker op til 8,5 cm. i diameter og egner sig perfekt til både hvidvin, rosé, rødvin og champagne. De udvendige mål har en diameter på 10,5 cm og en ...
Lot no: 6298969
Showroom: DK, Næstved

05/02/2023
19:02
EUR 120
Stor krukke - Moderne design
Stor krukke - Moderne design. Udført af kompositmateriale med belægning. Mål. Ø. 54 H. 101 cm. Udstillingsmodel. Kan også bruges udendørs.
Lot no: 6311979
Showroom: DK, Roskilde

05/02/2023
19:09
EUR 201
EUR 134
EUR 215
Park/have/bed belysning, fem LED-lamper
Lot no: 4782545
Showroom: DK, Odense

05/02/2023
19:10
EUR 148
EUR 215
Havekrukke - Fibercement.
Havekrukke udført af Fibercement. Mål. Ø. 42 H. 98 cm. Udstillingsmodel.
Lot no: 6311975
Showroom: DK, Roskilde

05/02/2023
19:12
EUR 201
EUR 134
EUR 215
Parklamper, trearmet i aluminium (2)
Parklamper, trearmet, Fremstillet i aluminium i grøn pulverlakering med patineretlook med glas i lamper. H. 215 cm. Fremstår i original emballage. (2)
Lot no: 6102817
Showroom: DK, Odense

05/02/2023
19:15
EUR 321
EUR 242
EUR 349
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fire stole (5)
Cinas. Model Houston / Mood Classic. Cirkulært havebord og fire stole af aluminium, plastic og teaktræ. Fremstillet hos Cinas, model houston / mood classic. Mål bord ca. H. 72, Ø. 110, mål stol H. 84, B. 60, Sh. 45 cm. Nedpakket i original brudt emballage. Usamlet. Modelfoto. (5)
Lot no: 6274376
Showroom: DK, Herlev

05/02/2023
19:29
EUR 348
EUR 268
EUR 403
BearSafe. Værktøjsvogn af sortlakeret metal på hjul incl. værktøj
BearSafe. Værktøjsvogn af sortlakeret metal på hjul, front med låge herover to skuffer. H. ca. 74 B. 63 D. 33 cm. Løs overbygning af sortlakeret metal med fem skuffer med diverse værktøj desuden ophæng til værktøj på siden. Overbygning H. 34 B. 60 D. 26 cm. To nøgler medfølger. Leveres usamlet i ...
Lot no: 6195862
Showroom: DK, Odense

05/02/2023
19:45
EUR 281
EUR 201
EUR 322
Premium autostol - I-MAX 9-36 kg - Sort
Premium autostol - I-MAX 9-36 kg - Sort. Montering med isofix - Inkl. siddeindsats og justerbar nakkestøtte. I original emballage. Modelfoto.
Lot no: 6337872
Showroom: DK, Roskilde

05/02/2023
20:12
Lot no: 6337875
Showroom: DK, Roskilde

05/02/2023
20:12
12345...18»
My search agents