Lots per page   9 results List Gallery
Cycle Spirit Motorcykeljakke
Cycle Spirit Motorcykeljakke med Drygate Climatec Membrane Str. XS. Fremstår med få brugsspor.

Lot no: 6200202
EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 20/05/2022
17:37
Yamaha Virago motorcykel, XV 535, 1988
Yamaha Virago motorcykel, 1988. Starter og kører. Reg.bevis medfølger. Første regr. 3/2 1988; sidste regr. 30/4 2018. Stelnr. 3BR000205. Egenvægt 185 kg. Dragt og hjelm medfølger. Model med benzintank under sædet. (2 nøgler) Brugs- og aldersspor.

Lot no: 6209360
EUR 1,611 DK, Odense, Kratholmvej 21/05/2022
19:23
EUR 1,074
Monark M70 Motorrad Modell 1948
Monark M70 Motorrad Modell 1948 mit BSA Bantam Motor mit 125 ccm (gespiegelter DKV 125 ccm Motor). 4,5 PS bei 5000 Umdrehungen/Min. Höchstgeschwindigkeit ca. 65 km/h. Mit Wico-Pacy Schwungradmagnet. Mit normalen Alters- / Gebrauchsspuren, wurde innerhalb der letzten Monate gestartet. Funktioniert...

Lot no: 6203427
EUR 4,027 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 22/05/2022
19:51
EUR 2,953
PUCH Maxi Z Two knallert
PUCH Maxi Z Two knallert. 50 cm2. Knallerten har ikke været startet og Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med kraftige brugsspor samt fejl og mangler. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Lot no: 6209909
EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
14:31
EUR 510
Triumph læderjakke og køredragt fra Sparco (2)
Ældre retro Triumph læder jakke str. 46/56, Skuld og Albue beskyttelse, sort med stafferinger i rød og lyst læder, logo broderi, og flag og Great britan mærke, fremstår med brugsspor, og trænger til læderfedt., ældre blå vatteret køredragt str. 56, ca. 42 over skulder, ser lille ud, kan vaskes ...

Lot no: 6205316
EUR 134 DK, Næstved, Gl. Holstedvej 23/05/2022
15:38
Karma scooter
Karma 3-hjulet elscooter model KS 737-2L. Oplader medfølger. Scooteren virkede ved afprøvning men Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6210698
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
18:06
EUR 121
PUCH Pioneer knallert.
Puch Pioneer knallert. 50 cm2. Knallerten har ikke været startet og Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med kraftige brugsspor samt fejl og mangler her i blandt manglende kickstarter, uoriginal cylinder, topstykke og udstødning. Denne vare er en del af en større konkurs, der ...

Lot no: 6209910
18:36
EUR 483
EL-ATV
EL-ATV. Siddehøjde ca. 49 cm. Nøgle medfølger. Oplader medfølger ikke. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. Denne vare er en del af en større konkurs, der sælges hos Lauritz.com Herlev og Roskilde.

Lot no: 6209785
EUR < 125 DK, Herlev, Dynamovej 23/05/2022
18:46
EUR 114
Pride M62 Firhjuletelscooter
Pride M62 Firhjuletelscooter med tilhørende oplader og nøgle. Virker ved afprøvning men Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med brugsspor.

Lot no: 6211182
EUR 483 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
09:35
EUR 268
My search agents