My search agents   Save list   Create search agent
   Lots per page   6 results List Gallery
Louis Vuitton. Stiletter. Str. 37
Louis Vuitton. Stiletter i klassisk monogram kanvas med spænde på siden. Str. 37. Hælhøjde 9 cm. Fremstår med brugsspor på kanvas, nye såler.

Lot no: 6137761
EUR < 125 DK, Roskilde, Store Hedevej 19/01/2022
16:13
EUR 94
Addidas special edition golfsko, model adipower S boost 2
Addidas special edition golfsko, model adipower S boost 2. FW17. Str. 42,5. Specielt fremstillet til deltagerne ved Invictus games 2017 i toronto. Her fik deltagerne i golf turneringen og kun dem, udleveret skoene inden tee off. Fremstår ubrugte, i original emballage.

Lot no: 6127432
EUR 268 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 19/01/2022
17:11
EUR 148
GUCCI. '166932' Loafers af beige/brun monogram canvas og læder, str 37
GUCCI. Loafers af beige/brun monogram canvas og læder, prydet med sløjfe i GUCCI grøn/rød signatur farve. Model nr. 166932. Str. 37. Skoene fremstår med brugsspor. Medfølges af GUCCI dustbag og 'La Storia' booklet.

Lot no: 6145286
EUR < 125 DK, Vejle, Dandyvej 19/01/2022
20:30
EUR 94
Louis Vuitton. Raquel Flat Ballerina af Monogram Canvas, str. 37,5
Louis Vuitton. Raquel Flat Ballerina af Monogram Canvas, udformet med spids snude, lav hæl og brune skinddetaljer i front og bag. Desuden prydet med forgyldt hardware i form af tre gyldne logoprægede knapper. Str. 37,5. Skoene fremstår med brugsspor. Medfølges af original købskvittering fra Louis...

Lot no: 6145288
20:41
EUR 101
Fruens Vilje Spanske støvler str 36 - Sort
Spanske støvler af Sort læder , fra Fuens Vilje. Fruen's spanske støvler er håndsyede på et lille værksted i Andalucien. Støvlen er af eget design med udgangspunkt i den traditionelle spanske støvle. Den er fremstillet i blødt kalvelæder, med Goodyear sål, dobbelt randsyning og meget stærk ...

Lot no: 6130896
EUR 268 DK, Nivå, Stejlepladsvej 20/01/2022
19:39
Yves Saint Laurent sko str. 38
Yves Saint Laurent sko af sort skind. Hæl ca. 6 cm. Brugsspor.

Lot no: 6141605
EUR < 125 DK, Nivå, Stejlepladsvej 22/01/2022
15:25
My search agents