12»   Lots per page   31 results ListGallery
Nilfisk Alto Industristøvsuger - 500/46
Nilfisk Industristøvsuger, model Alto Attix 50-21 XC. Der medfølger ingen slange eller mundstykke. Fremstår med en del brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste ...

Lot no: 5806701
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 23/10/2020
13:02
EUR 121
Dewalt Kapsav - 500/45
Dewalt, Kapsav, model DWS 773-qs. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Lot no: 5806693
EUR 134 DK, Odense, Kratholmvej 23/10/2020
13:07
EUR 161
Tjep, par sømpistoler - 500/41+56
Paslode og Würth, par sømpistoler, model S200-S16 samt Würth Master. Fremstor med en del brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige ...

Lot no: 5806663
13:12
Makita slagnøgle og Vinkelsliber 500/48-53
Makita slagnøgle og Vinkelsliber, model GA9020R samt TW0350. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på ...

Lot no: 5806752
13:18
Dewalt Nedbrydningshammer - 500/66
Dewalt Nedbrydningshammer, model ukendt. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Lot no: 5806823
EUR 268 DK, Odense, Kratholmvej 23/10/2020
13:22
EUR 215
Zenoah Komatsu buskrydder 500/74
Zenoah Komatsu buskrydder, model G35L. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Lot no: 5806837
13:35
Evolution XT230 rundsav 500/63
Evolution, rundsav, model XT230. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Lot no: 5806810
13:37
Edilgrappa jernklipper 500/71
Edilgrappa, Jernklipper, model MU16 Akku. Der medfølger ikke batteri. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige ...

Lot no: 5806834
EUR 1,611 DK, Odense, Kratholmvej 23/10/2020
13:52
EUR 161
Kyocera Tjep sømpistoler 500/59-60
Kyocera Tjep sømpistoler, model Tjep KA 2 samt Würth DSN50100. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på ...

Lot no: 5806794
14:08
Mercury Laserpro Lasergravør model L 12
Mercury Laserpro Lasergravør model L 12. serienummer G50531. H 100 cm. B 112 cm. D 72 cm. Manualer, metalplader og tilbehør medfølger. Fremstår med brugsspor. Maskinen virker ved indlevering. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5797940
EUR 2,953 DK, Aalborg, Nibevej 23/10/2020
18:07
EUR 215
Grå stenvæg, 13. m2
Stenvæg af ægte natur-skifer, 13 kvm. 100% natursten/natur-skifer til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Grå naturfarvet. Vægt ca. 400 kg, svarende til næsten halvdelen af afbilledet palle. Pakket i ...

Lot no: 4833911

EUR 376 DK, Esbjerg, Oddesundvej 23/10/2020
19:59
EUR 121
J. N. Søgaard Hansen, båndsav
J. N. Søgaard Hansen, båndsav, model 2170, H. 83 cm. L. 120 cm. B. 80 cm. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5808471
EUR 322 DK, Odense, Kratholmvej 24/10/2020
15:00
EUR 322
Håndvask
Håndvask af porcelæn. L. 67, B. 45, H. 13. Fremstår ubrugt i original emballage.

Lot no: 5804800
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 24/10/2020
20:14
Høvlebænk af fyrretræ
Høvlebænk med skruetvinge af fyrretræ, H. 82 cm. L. 235 cm. B. 55 cm. Fremstår med kraftige brugsspor.

Lot no: 5814016
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
11:33
Samling elværktøj mm.
Samling elværktøj mm. Bestående af : Starmix industristøvsuger, boltsaks, trillebør samt div. elværktøj af mærkerne Bosch, Makita, De Walt mf. Fremstår med brugsspor.Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5816376
EUR 268 DK, Herlev, Dynamovej 25/10/2020
14:51
EUR 376
Værkstedvogn med 145 dele
Bearsafe, værkstedsvogn med 145 stykker værktøj heriblandt topnøglesæt, skruetrækkere, samt diverse tænger mm., fordelt i de 4 øverste af de 6 skuffer. Der er sikkerhedslås på alle skuffer plus en central nøglelås. 2 af de 4 hjul er drejelige for let manøvrering og udstyret med bremse. Mål: H. ...

Lot no: 4877351

EUR 483 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/10/2020
16:30
EUR 201
Drejebænk til keramisk arbejde
Drejebænk til Keramisk arbejde af lakeret jern og træ, manuelt spark. Brugsspor, og rust

Lot no: 5816702
EUR 134 DK, Helsingør, Støberivej 25/10/2020
16:32
Høvlebænk af fyrretræ
Høvlebænk med skruetvinge af fyrretræ, H. 82 cm. L. 220 cm. B. 58 cm. Fremstår med kraftige brugsspor.

Lot no: 5814017
19:14
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer, ca.30m²
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer, ca.30m² Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, ca.30m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 1000 kg.

Lot no: 5736908

EUR 1,074 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
Hilti, vinkelsliber, akku
Hilti, batterivinkelsliber, model AG125-a22 med kulfri motor med 22 V batteri til skæring og slibning med skiver op til en diameter på 125 mm. Ligger i transportkuffert. Fremstår ny og ubrugt. Vejl. udsalgspris 5184,-

Lot no: 5743187
EUR 591 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
EUR 174
RW, Parti savklinger til forskelige powertools (154)
RW, savklinger til forskelige powertools, bestående af flg. typer klinger: 14 stk. RW, Rundsavsklinge 160x2,2x20mm Z24 14 stk. RW, Rundsavsklinge 160x2,2x20mm Z40 6 stk. RW, Rundsavsklinge 216x2,4x30mm Z24 40 stk. RW, Double Cut 225mm. ...

Lot no: 5786807

EUR 1,611 DK, Odense, Kratholmvej 25/10/2020
Svejsehjelm, solcellestyring, justerbar (2)
Svejsehjelme, i to designs, en med flammer samt en med en ørn, velegnet til alle former for svejsning, med trinløs regulering efter hoved størrelse. Justerbar både for højre og venstrehåndet svejser. (2)

Lot no: 5394598

EUR 161 DK, Esbjerg, Oddesundvej 26/10/2020
13:59
Høvlbænk / børnehøvlbænk
Høvlbænk af massivt fyrretræ og bøgetræ, spindler af træ. H. 80 L. 137 B. 73 cm. Fremstår med brugsslitage, et manglende håndtag.

Lot no: 5815996
EUR < 125 DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej 26/10/2020
19:47
Mosaic stenvæg, antracit grå naturskifer, ca.11.88m²
Antracitgrå mosaic stenvæg af 100% ægte natur-skifer, ca.11.88m² til opsætning på væg. Kan benyttes både indvendigt og udvendigt. Størrelsen pr. stykke ca. 15 x 60 cm, tykkelsen er variabel 10 - 25 mm. Vægt ca. 300 kg, Pakket i 18 papkasser

Lot no: 5818112

EUR 456 DK, Helsingør, Støberivej 26/10/2020

Lot no: 5818113

20:04
Hilti boremaskine, gipsskruemaskine og fugepistol 500/42-43-50
Hilti, boremaskine model UD16, gipsskruemaskine model SMD57 samt fugepistol model MD2000. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt ...

Lot no: 5806670
EUR 201 DK, Odense, Kratholmvej 27/10/2020
19:00
Jonsered motorsav samt Stihl buskrydder 500/67-73
Jonsered/Stihl, Jonsered motorsav model CS2252 samt Stihl buskrydder model KM130R. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange ...

Lot no: 5806831
EUR 403 DK, Odense, Kratholmvej 27/10/2020
19:10
EUR 322
Falck ildslukker, samt en 5kg. gasflaske 500/44-72
Falck 5kg. ildslukker med brudt forsegling, dog ikke skudt af samt en 5kg. ubrudt gasflaske Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt...

Lot no: 5806686
EUR < 125 DK, Odense, Kratholmvej 27/10/2020
19:20
Benco kamnøglemaskine
Benco kamnøglemaskine. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

Lot no: 5818994
EUR 537 DK, Aalborg, Nibevej 27/10/2020
19:30
Håndværker radio, samt 2 Bosch batteriboremaskiner 500/47-57
Bosch, Håndværker radio model Powerbox, samt en Blå bosch skruemaskine og en grøn Bosch skruemaskine. Fremstår med brugsspor. Lauritz.com garanterer ikke for fejl og mangler. Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid ...

Lot no: 5806709
EUR 161 DK, Odense, Kratholmvej 27/10/2020
19:30
12»