12345...7»   Lots per page   189 results List Gallery
Iskos-Berlin, for Muuto. Barstol, model Fiber Bar Stool.
Iskos-Berlin, for Muuto. Barstol, model Fiber Bar Stool med hvidlakeret stel, sæde af plast fiber. H. 87 cm. B. 42,5 cm. SH. 65 cm. Fremstår med mærker. Udstillingsmodel.

Lot no: 5758342

EUR 134 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
08:01
Mika Tolvanen for Muuto. Barstol model 'Visu' barstol, brown.
Mika Tolvanen for Muuto. Barstol model 'Visu' barstol med stel af stained dark brown egetræ. SH. 75 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6115789

EUR 201 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
08:03
Mika Tolvanen for Muuto. 'Visu Lounge Chair',
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair' stående op lys olivengrøn laseret asketræs ben. Sæde med skål af træfiner ligeledes lys olivengrøn asketræs finer. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Udstillingsmodel.

Lot no: 6013031

EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
08:29
EUR 201
Thomas Bentzen for Muuto 'Loft Chair'
Thomas Bentzen for Muuto 'Loft Chair' af egetræs finer i farven 'Stained Dark Brown', stel i sort børstet stål. H. 80 cm. SH. 45 cm.

Lot no: 6146678

08:57
EUR 94
Iskos-Berlin, for Muuto. To barstole, model Fiber Bar Stool. H. 65 cm(2)
Iskos-Berlin, for Muuto. To barstole, model Fiber Bar Stool. Sæde betrukket med Remix 252 fra Kvadrat. Stel af lakeret metal. SH. 65 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto (2)

Lot no: 6110388

09:41
EUR 201
David Geckeler for Muuto. Barstol model Nerd Bar. Grå.
David Geckeler. Barstol model Nerd Bar. Med sæde og ryg af formspændt egetræ, stel med runde tilspidsede ben af massivt egetræ. Fremstillet hos Muuto. Grålakerede. SH 75 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto.

Lot no: 6115834

09:45
Iskos-Berlin,barstol model 'Fiber Bar Stool - Tube Base'.(4)
Iskos-Berlin, for Muuto 4 Barstole, model Fiber Bar Stool. Stel af lakeret metal, sæde af fiberkomposit.og ryg af fiberkomposit. Sh. 75 cm. Udstillingsmodeller med smuds og skrammer. I original brudt emballage. Modelfoto. (4)

Lot no: 6115379

EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
09:52
EUR 403
Anderssen & Voll for Muuto. Lænestol, model 'Oslo.
Anderssen & Voll for Muuto. Lænestol, model 'Oslo lounge chair' betrukket med gråt møbelstof, monteret på ben af lakeret stål. H. 78 B. 80 Sh. 40 cm. Udstillingsmodel.

Lot no: 6105851

10:22
EUR 403
Iskos-Berlin for Muuto. Fiber Lounge chair
Iskos-Berlin for Muuto. Lænestol, model 'Fiber Lounge chair', stel af lakeret stål, skal af kompositmateriale. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel, fremstår med ridser og mærker.

Lot no: 5778399

10:27
EUR 134
Mika Tolvanen for Muuto. 'Visu Lounge Chair',Grå.
Mika Tolvanen for Muuto. Hvilestol model 'Visu Lounge Chair' stående op lys grå laseret asketræs ben. Sæde med skål af træfiner ligeledes grå asketræs finer. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Udstillingsmodel.

Lot no: 6079445

10:37
EUR 134
David Geckeler, for Muuto. Fire 'Nerd Chair'. (4)
David Geckeler, for Muuto. Fire spisestole model 'Nerd'. Ben af massiv gullaceret eg, ryg samt sæde af gullaceret formbøjet egefinér. Sh. 46 cm. Femstår i original emballage. Modelfoto. (4)

Lot no: 6013015

EUR 591 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
10:50
EUR 430
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, rød.
Thomas Bentzen for Muuto. Sofabord model Around Large, Dark red. Fineret kant og plade. H. 37,5 Ø. 72 cm. Fremstillet for Muuto. Udstillingsmodel. Fremstår i original emballage. Model foto.

Lot no: 5993946

11:24
EUR 268
Iskos-Berlin, 'Fiber Bar Stool - Tube Base'. Tre Barstole. Grå (3)
Iskos-Berlin, for Muuto. Tre Barstole, model Fiber Bar Stool. Lakeret stel af metal, sæde af fiberkomposit. SH. 65 cm . Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto (3)

Lot no: 6115454

EUR 456 DK, Herlev, Dynamovej 24/05/2022
11:30
EUR 268
Mika Tolvanen for Muuto, Model 'Visu Lounge Chair'

Lot no: 6079446

11:56
EUR 201
Iskos-Berlin for Muuto. To barstole. Model fiber counter stool (2)
Iskos-Berlin for Muuto. To barstole. Model fiber counter stool. Stel af sort børstet stål. Polstret sæde betrukket med gråt møbelstof. H. 66 cm. B. 46 cm. Fremstår med brugsspor. (2)

Lot no: 6202209

13:31
EUR 201
David Geckeler, for Muuto. Par barstole, model The Nerd Bar Stool. Rød (2)
David Geckeler. Par lave barstole med sæde og ryg af formspændt egetræ, stel med runde tilspidsede ben af massivt egetræ. Fremstillet hos Muuto. Mål: H. 79 B. 40 D. 46 SH 65 cm. Udstillingsmodeller i original emballage. Modelfoto (2)

Lot no: 6212054

EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 25/05/2022
20:04
EUR 215
Anderssen & Voll for Muuto. 2-seater rest sofa
Anderssen & Voll for Muuto. 2-seater rest sofa. Upholstered in remix 686. Oakwood legs. Dimensions: W. 93, L. 200, SH 45 cm. Display model. Recommended retail price: 23.995 DKK.

Lot no: 6199293

EUR 2,013 DK, Roskilde, Store Hedevej 25/05/2022
20:21
EUR 1,101
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large betrukket med Remix 933 fra Kvadrat. Ø.80. H. 45 Udstillingsmodel.

Lot no: 6212687

EUR 403 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
13:51
EUR 134

Lot no: 6110378

17:02
EUR 201
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. Tre pers. sofa
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. Tre pers. sofa betrukket med gråt møbelstof, ben af forkromet stål. Fremstillet hos Muuto. H. 80, B. 200, D. 70, Sh. 43 cm. Udstillingsmodel med brugsspor

Lot no: 6202282

EUR 1,074 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
18:00
EUR 805
Anderssen & Voll for Muuto, Oslo bench.
Anderssen & Voll for Muuto, Oslo bench betrukket med gråt møbelstof, stel af sortlakeret stål. 150 X 70 cm. sh. 40 cm. Udstillingsmodel, fremstår med plet på stof.

Lot no: 6012733

EUR 805 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
18:30
EUR 322
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. To pers. sofa
Anderssen & Voll for Muuto. Model Oslo. To pers. sofa betrukket med lyst møbelstof, ben af forkromet stål. Fremstillet hos Muuto. H. 80, B. 150, D. 70, Sh. 43 cm. Udstillingsmodel med brugsspor

Lot no: 6202280

EUR 940 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
18:38
EUR 671
Iskos-Berlin for Muuto. Fem stole model Fiber Chair, swivel. (5)
Iskos-Berlin for Muuto. Fem stole model Fiber Chair, swivel, fuldpolstret skal med grønt stof, Swivel stel af sortlakeret stål, monteret med hjul. H. 77 cm, B. 54,5 cm, SH. 46 cm. Fremstår i original emballage. Model fotos. (5)

Lot no: 5995340

18:41
EUR 510
Iskos-Berlin for Muuto. Seks armstole model 'Fiber Armchair' swivel. (6)
Iskos-Berlin for Muuto. Seks Fiber armchair swivel. Sæde betrukket med rødt møbelstof på grålakeret stel med fir-pas drejefod. H. 77 cm, B. 54,5 cm, Sh. 46 cm. Udstillingsmodeller. (6)

Lot no: 6045472

EUR 1,208 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
18:44
EUR 617
Mika Tolvanen for Muuto. Par hvilestole model 'Visu Lounge Chair' (2)
Mika Tolvanen for Muuto. To hvilestole model 'Visu Lounge Chair' Stående på egetræs ben. Sæde med skål af træfiner betrukket i lysserødt møbelstof. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Udstillingsmodel i originalindpakning. Håndteringsspor og mærker kan forekomme.

Lot no: 5848197

18:52
EUR 268
Mika Tolvanen for Muuto, model 'Visu Lounge Chair' Stel og sæde af sortlaseret egetræ. H. 69 B. 60 D. 51 SH. 40 cm. Fremstår i original emballage.

Lot no: 6096313

19:05
EUR 134
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair'
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair' Skal af fiberkomposit polstret med rødbrunt møbelstof, stel af massiv egetræ. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Udstillingsmodel med brugsspor, pletter på stof.

Lot no: 6036696

19:16
EUR 134
Iskos-Berlin, for Muuto model 'Fiber Lounge chair' Skal af fiberkomposit polstret med grå uldstof, stel af massivt egetræ. H. 74,4 B. 60 D. 69 Sh. 38 cm. Fremstår med minimale brugsspor i original emballage.

Lot no: 5848181

19:51
EUR 134

Lot no: 6076438

EUR 537 DK, Herlev, Dynamovej 26/05/2022
20:07
EUR 188
Anderssen & Voll for. Muuto Five Pouf-large betrukket med Canvas 614 fra Kvadrat. Ø.80. Udstillingsmodel.

Lot no: 6105501

20:23
EUR 148
12345...7»
My search agents