Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Varenummer: 5254396
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 1 000
NOK 1 325
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.
Beskrivelse :
Holger Lübbers (1850-1931), marinemotiv, olie på lærred, signeret. H.16 x 21 cm (24 x 29 cm)

Auksjonen avsluttes:  26.02.2019 15:54:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

Budhistorikk

1528974 21.02.2019 21:45:24 DKK 300