Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Varenummer: 5271753
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 1 600
NOK 2 057
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og  22,5% i salær.
Beskrivelse :
G.F. Clement / Gad Frederik Clement (1867-1933) tilskrevet. Skitse af barn i have, olie på lærred, betegnet og dateret på bagside med bly G Clement 1890, 46x25 cm (56x35). Med afskalninger og lille overmaling, samt senere tusch markering på bagside.

Auksjonen avsluttes:  17.03.2050 21:34:00

Budhistorikk

698843 13.03.2019 13:29:30 DKK 300