Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte språket Vis brukte varer
Nyproduserte varer

Varenummer: 5292917
Denne auksjon er annullert
Vurdering: DKK 20 000
(NOK 27 517)
Til angitt pris legges det til hammerslagsgebyr og 22,5% i salær.
Beskrivelse :
De Sede, Schweitz. Fritstående Lounge sofasæt, model DS-11, best. af hjørne- samt fire enkelte moduler, originalt betrukket med patineret læder. Fremstillet hos De Sede. H. 61/36. B. 64/110 cm. Fremstår med alm. brugsspor og patina. (6)

Auksjonen avsluttes:  03.06.2019 20:52:00

Budhistorikk